बुधबार , मंग्सिर १५, २०७८

१९ वर्षकी चर्चित गायिका रचना रिमालले गीत गाएरै दीनकै १ लाखसम्म कमाउँछिन्

मंग्सिर ६, २०७८ सोमबार 56

१९ वर्षकी चर्चित गायिका रचना रिमालले गीत गाएरै दीनकै १ लाखसम्म कमाउँछिन्

१९ वर्षकी चर्चित गायिका रचना रिमालले गीत गाएरै दीनकै १ लाखसम्म कमाउँछिन्, पैसा छापिरहेकी रचनाले पहिलो पटक खोलीन् आफ्ना प्रेमीबारे यस्तो अपत्यारिलो रहस्य, भन्छिन् गीत गाएर कमाएको पैसाले पहिला घर बनाएर सक्छु, त्यसपछि उसैसित विबाह गर्ने हो, हेर्नुहोस् यो रमाइलो भिडियो

यि क्युट बालिकाले प्रोफेसनल गायक गायिकाले जस्तो मिठो गीत गाएपछि भ्वाइस अफ किड्सको स्टेजमा जजहरुबिच भयो खोसाखोस, मिलन र प्रमोदले यि सुमधुर स्वरकी धनी बालिकालाई लैजाने भन्दै झगडा गरेपछि बालिकालाई राजु लामाले उछिट्याए, हेर्नुहोस् यो भाइरल भिडियो

चर्चित नायिका संचिता लुईटेलसँग दोस्रो विबाह गरेका चर्चित नायक निखिल उप्रेतीको काठमाडौँमा नै छ यत्रो भब्य बंगला, संचिताले पहिलो पतिलाई छाड्दा पाएकी थिइन् यति धेरै सम्पत्ती, दुवै तिरको सम्पत्ती जोडेर निखिल र संचिताले किने भब्य बंगला र जोडे घर गाडी, यो जोडीको आश्चर्यजनक कमाई देखेर सबै पर्छन् दंग, हेर्नुहोस् यो एक्सक्लुसिभ भिडियो

प्रतिकृया दिनुहोस्