मंगलबार , मंग्सिर २१, २०७८

कठै !५ वर्षका नानी छो डेर आमा हिडिन्,छोराहरु भोकले माटो कोपार्दै(भिडियो हेर्नुस्)

मंग्सिर ६, २०७८ सोमबार 24

बागलुङ जिल्ला निसुक्ला गाउँपालिका वडा नं ६ को सुविधा भन्ने ठाउँमा अहिलेसम्म मोटर पोगेको छैन ।एकदमै विकट लाग्ने यस गाउँमा एकजना बुढी आमा दुईजना नाति पालेर बसिरहेकी छिन् ।घरमा एक्लै र आफ्नो दुवै खुट्टा भाचिएकी यी आमाले आफ्ना साना नातिको हेरचाह गरिरहनु परेको छ ।

आफू आराम गरेर छोरा बुहारीले बनाएर खुवाउनु पर्ने बेलामा उनी लौरोको सहारामा आफै संघर्ष गरिरहन परेको छ ।अम्बिरा नाम गरेकी आमा उमेरले ६० वर्ष पुगिन् ।उनकी बुहारीले छोरालाई छोडेर हिडेपछी अहिले नातिहरुको बि जोग भएको उनी बताउछिन् ।

वैशाख महिनामा हराएकी बुहारीलाई नातिहरुले अहिले बिर्सदै आएको उनी बताउछिन् । नानीहरुका हजुरबुबा र बुबाले केही जोहो गरेर खान ल्याउने र त्यहीबाट आफुलाई खान पुर्याउनु परेको छ ।नातिहरुको यस्तो बि जोग भएपछि आफुलाई निकै पिर परेको उनी बताउछिन् ।

भिडियो हेर्नुस् :-

नायिका श्वेता खड्कालाई निकै लामो समयपछि हामिले सामाजिक संजालमा खुसि भएको देख्न पाइरहेका छौ । कहाँ भेटिएला, कोहिनुर, कान्छी, लगायतका फिल्ममा अभिनय गरेरकी सामाजिक अभियन्ता समेत रहेकी नायिका श्वेताले धनगढीका प्रेमी विजयन्द्र सिंह रावतसँग विवाह गरिन ।यो उनको दोस्रो विवाह हो ।

 
 

केही वर्षअघि दोस्रो विबाहका बारेमा इन्कार गर्दै आएकी श्वेताले पछिल्ला दिनहरुमा भने अब आफू एकल बस्न गाह्रो भएको भन्दै श्रि कृस्न उपर एउटा भावपुर्ण स्ट्याटस समेत हालेकि थिइन् ।त्यसपछि उनले अन्ततः बिवाहमा नै निचोड निकालेर यशलाई नै आफ्नो गुमेको हासो फर्काउन सकिने आश बोकेर बिजेन्द्रसग गासिन पुगिन्।

श्वेता र विजयन्द्र केही समयदेखि प्रेममा रहेको चलचित्र वृत्तमा चर्चा भए पनि उनले अस्विकार गर्दै आएकी थिइन् । श्वेताले २०७१ असार २३ गते अभिनेता श्रीकृष्ण श्रेष्ठसँग विवाह गरेकी थिइन् । विवाह गरेको महिनादिनमै श्रीकृष्णले यो संसारबाट विदा मागेर गएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्