आइतबार , माघ ९, २०७८

यी ४ राशिका व्यक्ति बन्छन् परिवारका रक्षक, हुन्छन् अत्यन्तै खास !

पुष २, २०७८ शुक्रबार 51

काठमाडौँ ।आज यदि हामी राशिअनुसार काम गर्नै कुरा गर्दछौँ भने यो एक अलग नै कुरा हुने गर्दछ र यसलाई हामी बुझ्ने पनि गर्दछौँ ।

यो दुवै व्यक्तिको जीवन र भाग्यमा निर्भर गर्दछ। यस्तो अवस्थामा, हामी तपाईंलाई आज ती व्यक्तिहरूको बारेमा बताउन जाँदैछौं जो आफैंमा धेरै विशेष हुन्छन् र तपाईंलाई जीवनको हरेक मोडमा भेटिनेछन्। आज हामी उनीहरूको परिवारलाई माया गर्ने राम्रो राशिका व्यक्तिहरूका बारेमा कुरा गर्न जाँदैछौं।

कर्कट राशि
कर्कट राशिका व्यक्ति आफ्नो परिवारलाई एकदमै माया गर्ने व्यक्तिमा पर्दछन् । जसले केही समय समयमा नै आmप्नो परिवारको् खुशीको लागी समयमा समयमा केही प्लान गरेका हुन्छन् । यी राशिका व्यक्तिले पैसा बचाउँदछन् र जसलाई यिनीहरुले धेरै चाहान्छन् उनको खुशीको अधि परवाह गर्ने गर्दछन् ।

तुला राशि
तुला राशिका व्यक्तिहरूका लागि परिवार सबै कुरा हो, उनीहरू आफ्ना बाबुआमा र विशेष गरी उनीहरूको बुवाप्रति धेरै मायालु हुन्छन्, बुढेसकालमा पनि उनीहरू आफ्ना बाबुआमाको राम्रो हेरचाह गर्छन् र उनीहरूको सेवा पनि गर्छन्।

मीन राशि
मीनका मानिसहरू आफ्नो परिवारको सुरक्षाका लागि अग्रणी हुन्छन्, उनीहरूले आफ्नो हिस्सा परिवारका सदस्यहरूलाई पनि दिन्छन्, तर उनीहरूले कहिल्यै आफ्नो घर भत्काउँदैनन् र यही कुराले उनीहरूलाई सबैभन्दा बढी र अधिक छुट्याउँछ। यो विशेष बनाउँछ।

मकर राशी
मकर राशीको बारेमा कुरा गर्ने हो भने यस राशिका जातिका मानिसहरू धेरै राम्रा र समर्पित व्यक्तिहरू हुन्छन् । यिनीहरु केवल आफ्ना बाबुआमाका लागि मात्र होइन उनीहरूका दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीका लागि पनि यिनीहरु उत्तीकै राम्रा मान्छिन् । उनीहरू जीवनका लागि कडा मेहनत पनि गर्दछन् र आफ्नो परिवारलाई हरेक पलमा साथ दिने गर्दछन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्